مفاهیم روزنامه‌ نگاری الکترونیک

سلام به دانشجویان محترم درس روزنامه‌نگاری الکترونیک دانشگاه سوره

 

شما می‌تونید فایل ارائه کلاسی روزنامه نگاری الکترونیک رو با کلیک روی لینک پایین، به‌صورت آنلاین در محیط Prezi مشاهده کنید.

لینک مستقیم:

http://prezi.com/hxbqs_edjrta/?utm_campaign=share&utm_medium=copy&rc=ex0share

و اگه دوست دارید فایل رو داشته باشید و اون رو آفلاین ببینید، این فایل رو دریافت کنید که حجمش ۲۲ مگابایته. وقتی فایل رو گرفتید، اون رو از حالت فشرده خارج کنید. یک فولدر خواهید داشت که داخلش دو تا فولدر دیگه و یک فایل Prezi.exe هست. اگه فلش پلیر شرکت ادوبی رو قبلاً روی سیستمتون نصب کرده باشید، کافیه فایل Prezi.exe رو اجرا کنید تا پرزنتیشن کلاسی رو در محیط فلش ببینید.

این نرم افزار کمی متفاوت از پاورپوینت هست و مبنای کارش، زوم کردن در صفحه محتوا است. کنترل ها کاملاً گویا هستن و می‌تونید با استفاده از کلیدهای جهت راست و چپ، یا با کلیک روی علامت مربوط، در فضای ارائه به جلو و عقب برید.

اگه باز هم فکر می‌کنید سخته یا جواب نمی‌ده، فایل پی دی اف ارائه مورد نظر رو (با کلیک کردن روی آیکون زیر) دریافت کنید. بدیهیه که توی این فایل، از زوم شدن و چرخش خبری نیست و فقط محتوای متنی و تصویری صفحات رو به‌صورت مجزا و البته به‌ترتیب، از ابتدا به انتهای ارائه می‌بینید. حجم این فایل حدود ۴ مگابایته.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.